מה המשמעות של תרופות גנריות: מה ההורים צריכים לדעת?

מה המשמעות של תרופות גנריות: מה ההורים צריכים לדעת?

תוכן הענייניםמה השונות של תרופות גנריות שונות משם המותג … מתכוון?לא ידועים הצהרות עובדתיות לגבי גנריות לעומת. תרופות למותג: מה ההבדל? כמה רעיונות על יצרני סמים גנריים נרשמים לייצור גרסה זולה של … אתה צריך לדעת

יש תרופות מסוימות לעולם אינן יכולות להיות גנריות מכיוון שהמפיקים עשויים לראות בפריטים אלה ללא תואר או קשה מדי לייצר. אתה יכול לחפש מקבילות גנריות על ידי שימוש בלוח הזמנים הכתום הדיגיטלי ב- FDA, או ב- Drugs@FDA וכן חיפוש על ידי שם החומר הפעיל האנרגטי או הגנרי. רשימת בדיקה שלמה של פריטים תופיע, המורכבת משמות גנריים כמו גם ידועים ושם היצרן.

ישנם מספר מוצרים של איבופרופן שנלקחים בחשבון שווים לטיפול מוטרין (ה- RLD). בהתחשב בכך שיש זמן פיגור לאחר שמקבלים פריטים משותפים https://beit-mirkahat.com/לויטרה-levitra/ כמו גם כאשר הם מופיעים ב"פרסום הכתום ", עליכם לפנות לייעוץ מאחד ההרשאות האחרונות של ה- FDA לחודש לחודש. "גנריות ממותגות" הם כמו שהם נשמעים- תרופות נפוצות שיש להן מותג.

השם הגנרי האיכותי הגבוה ביותר הוא קנייני ל (ברשותו) העסק. IMS Wellness מגדיר גנרי איכותי ביותר כמוצר מרשם שהוא צורת מינון ייחודית של פריט מחוץ לפטנט המיוצר על ידי ספק שאינו המפגש של החלקיק, או כפיל חלקיקים של פריט פטנט עם מותג שֵׁם.

טבליות למניעת הריון הן מופע של תרופה גנרית באיכות הגבוהה ביותר המיוצרת על ידי מספר ספקים. מדוע הספקים נותנים גלולות למניעת הולד שמות "שם המותג" השונים האלה לעומת פשוט להישאר עם השם הגנרי? מטרתם היא להציג הכרה בשמות המותג וגם מחויבות על ידי צרכנים, כמו גם לוודא שהם ממשיכים להשתמש באותו מוצר שוב ושוב.

עוד על יתרונות בית מרקחת שאלות נפוצות – DHCS

ניתן להקים גנריות ממותגות, כמו גנריות שגרתיות, לאחר תום הפטנטים של תרופת המותג המקורית. עם זאת, גנריות ממותגות יכולות להתבצע על ידי כל עסק תרופות המוכן להגיש את יישום התרופות החדש המקוצר (ANDA) ל- FDA. המון עסקים תרופות גדולות, שבדרך כלל פשוט יוצרים תרופות של שם מותג מקבלים כרגע עסקים משותפים, או מסתובבים אחד מהם, לצלול לחברה רווחית זו.

גנריות ידועות לא תמיד ידידותיות לתקציב כמו נפוץ אמיתי. על ידי ספורט שם מותג, לקוחות מסוימים עשויים להניח שלא מדויק כי הגנרי הידוע הוא פריט טוב יותר מאשר גנרי אמיתי, אבל זה בדרך כלל לא המקרה. עם זאת, גנריות ידועות עשויות להיות פחות יקרות משם המותג המקורי.

אם אתה מגלה שהתרופות שלך יקרות מדי, התקשר לחברת פוליסת הביטוח שלך כדי לקבוע אם יש רפואה מומלצת וגם הרבה יותר חסכונית השווה לרפואת המרשם שלך. הרוקח שלך או איש המקצוע הרפואי שלך יכולים גם לעזור לך בשאלה זו. לפעמים זה עשוי לדרוש גם מרשם חדש לגמרי מהמקצוען הרפואי שלך, ובכל זאת זה יכול להיות שווה את זה.

נפוץ מורשה הוא תרופה מרשם שנוצרת על ידי חברת שם מותג תחת יישום תרופות חדש (NDA) ומשווקת גם כגנרית תחת תווית אישית. זה זהה לפריט הידוע במראה (צורה, צל, סימונים) ובניגוד לגנרי, לגנרי המורשה יש בדיוק את אותם חומרים פעילים בדיוק בדיוק.

קבל את הדו"ח הזה על נטילת תרופות בבטחה עם גילך

גרינסטון הוא אחד הנציגים המשותפים המוסמכים המוסמכים ב- U.ג. בדרך כלל, עלויות על גנריות מוסמכות צריכות להיות מופחתות וגם דומות לגנריות שונות אחרות בבית המרקחת.

אם אתה מאתר כי התרופה המשותפת שלך יקרה מדי, שאל את הרוקח אם יש ספק גנרי נוסף עם הוצאה מופחתת, או בדוק עם חברת פוליסת הביטוח שלך. לא, ביוסימיליה לא נחשבת על "שכיח" באופן דומה, כי תרופה טיפוסית נוצרת כמצב נפוצה.

דילוג לתוכן